Mokykla nėra tik fizinė vieta, kur įgyjamas išsilavinimas, bet ir svarbi institucija, turinti įtaką mokinių emocinei gerovei. Ji užtikrina, kad mokiniai įgytų pagrindines, akademinio pobūdžio žinias ir tuo pačiu formuoja jaunų žmonių moralines vertybes, socialinius įgūdžius bei tinkamą pasirengimą būsimiems ateities iššūkiams. Tačiau taip pat ji gali būti suvokiama ir kaip erdvė, kurioje mokiniai jaučia nuolatinį stresą, konkurenciją bei mokytojų psichologinį spaudimą. Neretai mokykla negali išpildyti mokinių individualių poreikių arba net nustoja skatinti jų asmeninį tobulėjimą, kadangi skuba įgyvendinti švietimo sistemos nustatytas normas. Tėvų aktyvus dalyvavimas vaikų ugdymo procese arba atvirkščiai, visiškas abejingumas, taip pat įtakoja jauno žmogaus psichologinę būseną.
Turinys:
1 DALIS
- Ribos (kodėl vaikai peržengia tėvų ar mokytojų nustatytas ribas);
- Pamokų ruošimas (Kaip elgtis, kai vaikas neruošia pamokų. Padėti ruošti pamokas ar ne?);
- Vėlavimas į pamokas. Kodėl kai kurie vaikai lyg specialiai ilgai ruošiasi ir vėluoja;
- Abipusė nepagarba, atsikalbinėjimas, nesusikalbėjimas;
- Vaikų pareigos ir teisės. (Kaip surasti balansą nekontroliuojant, bet tuo pačiu ir nesuteikiant visiškos laisvės?);
2 DALIS
- Patyčios tarp vaikų. Ar tai yra išsprendžiama problema?
- Kaip vaikus motyvuoti mokytis? Kaip motyvuoti skaityti knygas?
- Rezultatai, pažymiai, nesėkmės. Koks tėvų vaidmuo – siekiant geriausių rezultatų? Kodėl vieni vaikai gerai mokosi, o kitiems prasčiau sekasi?
- Būreliai, talentai, pašaukimas;
- Žalingi įpročiai, priklausomybė nuo ekranų.;
Seminare sužinosite:
Kaip lengvai galima vieniems kitus suprasti, susikalbėti ir susitarti. Sužinosite ką gali padaryti tėvai, mokytojai ir patys mokiniai, kad mokykla neformuotų neigiamomis emocijomis nuspalvinto požiūrio į švietimo sistemą, o skatintų jauno žmogaus asmeninį tobulėjimą. Taptų ta, žinių susitelkimo vieta, kur mokytojas, tėvai ir mokinys yra ne priešai kovos lauke, o bendraminčiai, einantys kartu link bendro, žinių įgijimo tikslo. Formos viršus
Šis seminaras – lyg tylus laiškas nuo vaikų mokytojams ir tėvams, kuris atskleis kokie yra didžiausi blokai ir įsitikinimai, kuriantys įtampą ir konfliktus su vaikais. Viskas yra daug paprasčiau nei mes galvojame.
Kviečiu susipažinti su sąmoningos tėvystės klubu, kur įsigijus narystę už 22.00 Eur/mėn galėsite išklausyti visus, interneto svetainėje parduodamus seminarus. Taip pat dalyvausite online tėvų dirbtuvėse, kurios vyksta du kartus per mėnesį ir turėsite išskirtinę galimybę, išklausyti tik klubo nariams skirtus seminarus, o komentaruose, po įrašais užduoti klausimą ir gauti atsakymą.
Daugiau informacijos: KLUBAS
Dalyvių atsiliepimai po seminarų:
Palikti atsiliepimą